PRÁVO MEZI ŘÁDKY

měsíčník

PRÁVO MEZI ŘÁDKY PRO PODNIKÁNÍ A SRO 

Podělím se s Vámi o postřehy a zkušenosti z mojí právní praxe. Zadejte svůj kontakt a každé první úterý v měsíci večer najdete ve svém e-mailu právní tipy, zajímavá soudní rozhodnutí, novinky z legislativy i něco ze zákulisí. A navíc budete první, kdo se dozví o nových videích, článcích, webinářích a projektech. 

Váš mailový kontakt použiju jen pro zasílání tipů a novinek a jako správce (JUDr. Monika Bakešová, IČ: 64820955) zajistím, že bude zpracováván podle těchto pravidel pro Ochranu osobních údajů

VLASTNÍTE, PRODÁVÁTE, KUPUJETE, ZPROSTŘEDKOVÁVÁTE ANEBO PÍŠETE SMLOUVY TÝKAJÍCÍ SE NEMOVITOSTÍ? Něco pro Vás mám...

Pokud se pohybujete v oblasti realit anebo Vás tato oblast láká třeba jako budoucí investory, určitě víte, že je toho hodně, co se hodí znát. 

Mojí doménou jsou reality z pohledu práva. Pro klienty (realitky, firmy i jednotlivce) už 20 let sepisuji anebo připomínkuji smlouvy, řeším minimalizaci rizik, konzultuji ideální řešení, vyjednávám a když už nelze jinak, zastupuji i řízení u soudu. 

Za ty roky jsem si vytvořila (a mnohokrát upravila) vzory smluv, postupy pro řešení opakujících se záležitostí, našla ty správné formuláře (hlavně pokud jde o podání do katastru nemovitostí) a zjistila, jak si celou cestu co nejvíc zjednodušit, zefektivnit a vyhnout se chybám (protože ty můžou vyjít u nemovitostí dost draho, a ty nervy k tomu...).

Dává mi smysl, se o tohle know how podělit. Zdarma i placeně. Aktuálně nejintenzivnější sdílení zdarma je v mé FB skupině Právo mezi řádky pro nemovitosti, pro podnikání, pro SRO. Ale chápu, že každý nemiluje skupinky na Facebooku.

Takže mě napadla varianta. Podobný obsah do mailu. První témata vidíte pod tímto textem níže. Forma je různá - videoprezentace, text, audio s textem. A každý den Vám nezabere víc jak cca 15 minut. Vrátit se k obsahu můžete kdykoli, zůstane Vám v mailu. Pokud to dává smysl i Vám, vyplňte mailový kontakt, na který chcete obsah posílat. Když Vás to přestane bavit (doufám, že nepřestane :), můžete se jedním kliknutím odhlásit. Po skončení prvního týdne Vám pak příležitostně pošlu další tipy z této oblasti, časem opět intenzivní týden.

  • KOUZLA S KATASTRÁLNÍ MAPOU V APLIKACI KATASTRU NEMOVITOSTÍ
  • PŘÍPADOVKA - DAROVACÍ SMLOUVA ZDALEKA NEMUSÍ ŘEŠIT JEN DAROVÁNÍ
  • JUDIKÁT - BLOKOVACÍ DEPOZITUM (REALITY)
  • PROČ JE DOBRÉ ZAJÍMAT SE O NABÝVACÍ TITUL K NEMOVITOSTI?

Zajímají Vás tato témata? Zadejte prosím svůj mail a první videoprezentaci Vám na něj obratem pošlu.

Zadaný e-mail bude zpracováván v souladu s těmito podmínkami ochrany osobních údajů.