S. R. O.

"Vy podnikáte, právní souvislosti za vás a pro vás řeší naše advokátní kancelář."

ZAKLÁDÁNÍ SRO

Sro nemusí být úplně vždy nejlepší formou pro vaši činnost. Někdy může být výhodnější nadále podnikat jako OSVČ anebo třeba pro některé aktivity založit spolek. To vše probereme ještě předtím, než se vrhneme na založení sro. Pokud se sro ukáže jako nejvhodnější anebo jste prostě již skálopevně přesvědčeni o jeho nutnosti, vyřídíme vám založení „na klíč“. Od vás budeme potřebovat jen pár informací a několik podpisů.

Založení „jednoduchého“ sro (tj. případ, kdy nepotřebujete podrobněji upravovat vztahy mezi společníky nebo jiné záležitosti chodu sro jinak, než je to upravené v občanském zákoníku a současně budete při založení vkládat jen peněžitý vklad) vás komplet (i s odměnou notáře a správního poplatku za ohlášení živnosti) vyjde na 9.900 Kč včetně DPH.

Založení sro v ostatních případech (tj. vkládáte např. nemovitost do základního kapitálu, chcete mít kmenové listy, více typů podílů anebo chcete využít možnosti upravit si vnitřní záležitost sro trochu jinak, než je to uvedené v zákoně) vás vyjde kompletně na 15.900 Kč včetně DPH, pokud by nešlo o opravdu obzvlášť komplikovanou úpravu. Cenu si vždy potvrdíme ještě předtím, než započneme s přípravou založení.

PRÁVNÍ SERVIS PRO SRO

Mezi naše klienty patřilo a patří za téměř 20 let existence AK spousta společností s ručením omezeným s rozličným předmětem podnikání. Díky tomu máme zkušenosti s poskytováním kompletní péče pro provozovatele lékáren, nemocnic, eshopy s různým sortimentem, stavební firmy, jeden z největších tuzemských autobazarů, společnosti zabývajícími se vzděláváním, marketingem, online podnikáním a řadu realitních kanceláří.

Naši klienti často uvádějí, že velkou výhodou naší dlouhodobé spolupráce je znalost historie firmy, firemních procesů, firemní kultury a vizí a potřeb majitelů a klíčových manažerů. Nemusí tak zpravidla dlouze vysvětlovat zadání, stačí naznačit. 😊

HOTOVÉ VZORY PRÁVNÍCH DOKUMENTŮ

Ne vždy je nezbytně nutné čerpat právní službu na míru. V konkrétních situacích si můžete vystačit i s již připraveným vzorem z našeho právního eshopu. Část našich klientů tuto možnost pravidelně využívá, jiní dávají přednost 100% službám na zakázku.

 

"Vím, že chci založit jednoduché s.r.o."

Kompletní cena včetně DPH, odměny notáře i správního poplatku za ohlášení živnosti je 9.900 Kč

"Potřebuji s.r.o. a je to jiný případ."

Kompletní cena je 15.900 Kč


Veškeré podrobné informace a služby, můžete také sledovat na mé webové stránce, která je zaměřená speciálně na S.R.O. Jak se zakládá, co vše musím vědět, a jak vypadá jeho konečná cesta? To vše si projděme na >> MOJE S.R.O.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů