WEBINÁŘ

RIZIKA jednočlenných SRO

Víte o nich?

Jste na ně připravení?

Víte jaké řešení se hodí přímo pro Vaše SRO? 

Odpovědi najdete ve videu, stačí jej jen spustit 🙂 Ještě předtím doporučuji stáhnout pracovní materiály pod videem.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Založení SRO, ve kterém je jediný společník a jediný jednatel a zpravidla je to ta stejná osoba, je velmi jednoduché a levné.

Může to být i nejlepší forma podnikání pro konkrétní lidi a konkrétní typ činností.

  • ? Pokud zrovna takové SRO vlastníte, máte právně ošetřené i případy, kdy na pár týdnů nečekaně zcela "odpadnete" a nemůžete se na řízení SRO a podnikání osobně podílet, podepisovat smlouvy, proplácet faktury, podávat daňová přiznání a hlášení?
  • ? Uvažovali jste o tom, jak by podnikání pokračovalo, když by se s Vámi něco stalo? To není strašení, ale možná nechcete, aby s Vámi skončil i roky budovaný úspěšný byznys. Zvlášť když je na něj třeba odkázaná Vaše rodina.
  • ? A co daňová optimalizace, cash flow? V posledních týdnech se u většiny firem ukázalo, jestli jsou finanční toky, náklady, výdaje, příjmy i výnosy dobře nastavené. Jak to máte ve Vašem SRO, prošlo náročným testem? Nebo jste zjistili, že by bylo dobré začít dělat něco jinak?
  •  Pro své klienty jsem intenzivně v posledních týdnech hledala ty správné odpovědi na tyto otázky. Někde stačila drobná změna, jinde byl potřeba větší zásah.
  • Odpovědi i pro Vaše SRO a tipy pro úvahy o tom, jestli některé věci nezačít dělat jinak a co a jak nastavit najdete přímo ve videu.